Uitslagen 2015

Stemer Omloop

Eemsmondrunners kunnen hun tijd doorgeven via het mailformulier!

Naam Afstand Tijd PR
René la Crois 10,0 00:50:38  
Jan Wieringa 10,0 00:55:28  
René Rijploeg 10,0 00:50:49  
Erik Bakker 10,0 00:54:48  
Emmy Klein 10,0 01:00:30  
Anneke Krijger 10,0 01:00:47  
Siegrit Bisschop 10,0 01:02:29  
Ellen La Crois 10,0 01:03:08  
Jenny v/d Veen 10,0 01:03:11  
Diana Schuiling 10,0 01:03:29  
Harma Kooi 10,0 01:05:42  
Johan Weijenberg 5,0 00:23:39  

Bedumer Bosloop

Eemsmondrunners kunnen hun tijd doorgeven via het mailformulier!

Klik hier voor de foto's 

Naam Afstand Tijd PR
Stefan v/d Wal 10,0 00:46:55 PR
Rene v/d Wal 10,0 00:49:49  
Rene La Crois 10,0 00:53:37  
Kars Schuiling 10,0 00:53:38 PR
Erik Bakker 10,0 00:53:56 PR
Jan Wieringa 10,0 00:54:32 PR
Harma Kooi 10,0 01:00:26  
Ellen La Crois 10,0 01:00:53  
Siegrit Bisschop 10,0 01:00:54  
Diana Schuiling 10,0 01:00:55 PR
Marita Klein 10,0 01:00:58 PR
Emmy Klein 10,0 01:01:14  
Jenny v/d Veen 10,0 01:01:30 PR
Karina Uil 10,0 01:01:45 PR
Johan Werkman 10,0 01:03:30  
Susan Werkman 10,0 01:03:31 PR
Renée Boerema 5,0 00:32:49 PR

Natuurloop Siddeburen

Eemsmondrunners kunnen hun tijd doorgeven via het mailformulier!

Naam Afstand Tijd PR
Kars Schuiling 10,0 00:57:25  
Diana Schuiling 10,0 01:02:41  

Monnikenloop Schiermonnikoog

Eemsmondrunners kunnen hun tijd doorgeven via het mailformulier!

Naam Afstand Tijd PR
Richard v/d Werff 16,1 01:11:21  
Stefan v/d Wal 16,1 01:22:48 PR
Bert Holsteijn 16,1 01:24:15 PR
René La Crois 16,1 01:39:45  
Ellen La Crois 10,0 01:05:43  
Diana Schuiling 10,0 01:05:43  

Leekster Lenteloop

Eemsmondrunners kunnen hun tijd doorgeven via het mailformulier!

Naam Afstand Tijd PR
Richard v/d Werff 21,1 01:38:18  
Stefan v/d Wal 21,1 01:52:10  
Karina Uil 10,0 01:03:25 PR

Pagina's

De Eemsmondloop 2017 werd mede mogelijk gemaakt door:

Landjuweel aardappelen Scherer Gevoel voor wonen Taxi UVO touringcar
Autobedrijf Sietsema Koop Straal- en Coatingbedrijf Buikema Schildersbedrijf
Veldman Bouwbedrijf Jasper Scholtens Timmerwerken Autobedrijf Den Hartogh
H. Pilon Assurantiekantoor Zijlstra Sport Kantoor Vreugdenhil
Coop Verstraete supermarkt Architect Nienhuis Sikkema Bouw
Cafetaria Coralie Boogtools Eemshaven Tandartsenpraktijk Uithuizen
Lentemaheerd Autobedrijf Harry Kremer Nico Transport
Accountantskantoor Spijk B.V. Aannemersbedrijf Sietsema Makelaardij-hypotheken&assurantie Poort & Woltjer
De Splinter Tuinhoutcentrum en blokhutspecialist Goudgewas Visrestaurant- Kegelbanen tGemeentehuis Usquert
Lourens Landbouwmechanisatie Gemeente Eemsmond 100% fit Accuservice Lijnema
Prevent IVG   Woortman Elektrotechniek