Uitslagen 2019

Lopster Torenloop 06-07-2019






Bertus   Visscher 5,0 00:29:46  
Hendrik  Pieters  5,0 00:30:10 PR
Siegrit   Bisschop 5,0 00:32:25  
Anita   Westra 5,0 00:34:42  
Jesper   Bergsma 10,0 00:41:47  
Adem   Karaaslan 10,0 00:43:16 PR
Richard van der Werff 10,0 00:43:37  
Jan Hendrik Polhuijs 10,0 00:46:33  
Marinda   Pieters-Gankema 10,0 00:46:58  
Jelle   Slager 10,0 00:51:48  
Erik   Bakker 10,0 00:54:30  
Dianne   Boerema 10,0 00:59:32  
Jenny van der Veen 10,0 00:59:33  
Aletta   Kornelis 10,0 01:05:15 PR
Tiny   Meijwes 10,0 01:07:19  

 

Hippolytusrun 12-06-2019







Gerben   Feenstra 5,0 00:30:47  
Siegrit   Bisschop 5,0 00:32:51  
Roelof   Berends 10,0 00:44:44  
Jan Hendrik   Polhuijs 10,0 00:47:51  
Marinda   Pieters-Gankema 10,0 00:47:59  
Ab   Slagter 10,0 00:47:59 PR
Erik   Bakker 10,0 00:54:20  
Dianne   Boerema 10,0 00:58:10  
Ellen   La Crois 10,0 01:02:36  
Anita   Westra 10,0 01:14:02 PR

 

Steemer Omloop 18-05-2019






Siegrit   Bisschop 5,0 00:32:19
Anita   Westra 5,0 00:35:33
Jesper   Bergsma 10,0 00:43:32
Richard van der  Werff 10,0 00:43:32
Roelof   Berends 10,0 00:43:48
Jan Hendrik Polhuijs 10,0 00:47:16
Marinda   Pieters-Gankema 10,0 00:48:34
Jelle   Slager 10,0 00:54:48
Dianne   Boerema 10,0 00:59:37
Ellen   La Crois 10,0 01:02:49

 

Lauwersoog 12-05-2019






Simone   Bogema 5,0 00:31:49  
Marinda   Pieters-Gankema 10,0 00:49:19  
Jenny van der Veen 10,0 01:02:41  
Jessica   Tuinstra 10,0 01:02:41  
Harry   Blaauw 10 00:52:57 PR
Renée   Boerema 10,0 01:05:46  
Anita   Westra 10,0 01:19:23 PR
Ab   Slagter 21,1 01:50:13  
Erik   Bakker 21,1 02:03:10 PR
Dianne   Boerema 21,1 02:19:26  
Ellen   La Crois 21,1 02:23:48  
Maria   Oosten 21,1 02:23:48  
Richard van der Werff 42,2 03:42:27  

 

Oethoesterloop 13-04-2019






Jesper   Bergsma 5,0 00:20:15  
Marinda   Pieters-Gankema 5,0 00:22:55 PR
Harry   Blaauw 5,0 00:24:47 PR
Bertus   Visscher 5,0 00:30:12  
Siegrit   Bisschop 5,0 00:30:13  
Simone   Bogema 5,0 00:31:38  
Tiny   Meijwes 5,0 00:32:44  
Anita   Westra 5,0 00:34:51  
Roelof   Berends 10,0 00:43:15  
Adem   Karaaslan 10,0 00:43:23 PR
Erik   Bakker 10,0 00:51:02 PR
Richard van der Werff 10,0 00:51:06  
Jelle   Slager 10,0 00:54:48  
Trijn   Tromp 10,0 00:58:39  
Dianne   Boerema 10,0 00:59:24  
Andries   Broekhuizen 10,0 01:03:21 PR
Aletta   Kornelis 10,0 01:11:20 PR

 

Pagina's

De Eemsmondloop 2017 werd mede mogelijk gemaakt door:

Landjuweel aardappelen Scherer Gevoel voor wonen Taxi UVO touringcar
Autobedrijf Sietsema Koop Straal- en Coatingbedrijf Buikema Schildersbedrijf
Veldman Bouwbedrijf Jasper Scholtens Timmerwerken Autobedrijf Den Hartogh
H. Pilon Assurantiekantoor Zijlstra Sport Kantoor Vreugdenhil
Coop Verstraete supermarkt Architect Nienhuis Sikkema Bouw
Cafetaria Coralie Boogtools Eemshaven Tandartsenpraktijk Uithuizen
Lentemaheerd Autobedrijf Harry Kremer Nico Transport
Accountantskantoor Spijk B.V. Aannemersbedrijf Sietsema Makelaardij-hypotheken&assurantie Poort & Woltjer
De Splinter Tuinhoutcentrum en blokhutspecialist Goudgewas Visrestaurant- Kegelbanen tGemeentehuis Usquert
Lourens Landbouwmechanisatie Gemeente Eemsmond 100% fit Accuservice Lijnema
Prevent IVG   Woortman Elektrotechniek