Uitslagen 2020

Tussenstand Rat Race

(WF x gem x m/v x lf x 100) - 850  Deze formule is ooit bedacht door Ubel Dijk en Hans Klunder, beiden destijds lid van Artemis. In de berekening wordt, naast de afstand en de tijd, de factor leeftijd en geslacht meegenomen, waardoor een vergelijking in prestatiepunten mogelijk wordt. Artemis baseert hierop al decennia haar clubkampioenschappen. Na overleg mogen we als Eemsmondrunners deze formule gaan gebruiken.

Voor de eindstand in de Rat Race tellen de beste 5 resultaten.




  12 m 1 km 5 km 10 km 6,4 km 10 km HUB-score
               
Ab Slagter 853,33 1000,49 830,7 730,31 724,33 727,95 4142,78
Marinda Pieters-Gankema 605,76 886,21 628,56 641,97 743,16   3505,65
Roelof Berends 804,92 936,10   744,88 714,65   3200,55
Ellen Lacrois 582,9 718,18 521,72   458,69   2281,49
Andries Broekhuizen 502,74 651,81 357,32 307,25 398,45 351,04 2261,36
Cor Slob 480,21 571,36 382,99 367,21 433,37 376,19 2244,11
Jesper Bergsma     657,35 492,33 598,95   1748,63
Marianne Waterman 467,28 482,63 413,12 304,34     1667,38
Richard van der Werff   821,61       622,47 1444,07
Erik Bakker 418,41   436,26   356,33   1211,00
Maria Oosten 653,99         480,07 1134,06
Margje Bouwman 339,66 519,67   239,69     1099,02
Aletta Kornelis 410,78     279,12 257,09   946,99
Sjors Slagter   889,42         889,42
Jan Hendrik Polhuijs 742,09           742,09
Gerben Feenstra 554,84           554,84
Trijn Tromp         544,06   544,06
Jenny van der Veen 524,02           524,02
Hans Schoonbeek           501,65 501,65
Harry Blaauw       393,87     393,87
Tiny Meijwes       382,23     382,23
Anita Westra 167,86 210,59         378,45
René Lacrois         297,15   297,15
Marita Klein   207,72         207,72
Anita van Bergeijk 183,73           183,73
Janny Klei 13,784 34,39 30,323   3,7656   82,26
Renée Boerema         68,687   68,69
Anneke Krijger -75,224       34,394   -40,83

 

RAT race 4 mijl





Jesper Bergsma 00:27:21  
Ab Slagter 00:28:04  
Roelof Berends 00:29:38  
Marinda Pieters-Gankema 00:30:12 PR
Cor Slob 00:33:58 PR
Andries Broekhuizen 00:34:55 PR
Trijn Tromp 00:36:08  
Erik Bakker 00:36:18  
Ellen  La Crois 00:37:48 PR
Rene La Crois 00:38:00  
Aletta Kornelis 00:44:41  
Renée Boerema 00:47:27  
Anneke Krijger 00:59:00  
Janny  Klei 00:59:00 PR

 

Uitslag Rat Race 10 km




Ab Slagter 10km 44 27
Roelof Berends 10km 46 13
Jesper Bergsma 10km 46 56
Marinda Pieters-Gankema 10km 51 16
Harry Blaauw 10km 55 58
Cor Slob 10km 56 56
Andries Broekhuizen 10km 59 53
Margje Bouwman 10km 61 17
Marianne Waterman 10km 68 45
Aletta Kornelis 10km 69 39
Tiny Meijwes 10km 69 39

 

5 km Ratrace




Jesper Bergsma 5 20:24
Ab Slagter 5 20:24
Marinda Pieters-Gankema 5 25:15
Erik Bakker 5 26:25
Cor Slob 5 27:26
Ellen Lacrois 5 27:59
Andries Broekhuizen 5 28:01
Marianne Waterman 5 30:40
Janny Klei 5 44:24

Coopertest Rat Race





Ab Slagter 3,01 12 0
Roelof Berends 2,79 12 0
Jan Hendrik Polhuijs 2,63 12 0
Gerben Feenstra 2,5 12 0
Andries Broekhuizen 2,43 12 0
Cor Slob 2,39 12 0
Marinda Pieters-Gankema 2,37 12 0
Maria Oosten 2,36 12 25
Erik Bakker 2,27 12 0
Ellen Lacrois 2,27 12 0
Margje Bouwman 2,22 12 0
Marianne Waterman 2,07 12 0
Aletta Kornelis 2 13 20
Anita van Bergeijk 1,95 12 0
Anita Westra 1,64 12 0
Janny Klei 1,35 12 0
Anneke Krijger 1,17 12 0

 

Rat Race 1KM







Sjors   Slagter 1,0 00:03:28 PR
Ab   Slagter 1,0 00:03:38 PR
Roelof   Berends 1,0 00:03:57 PR
Richard van der Werff 1,0 00:03:57 PR
Marinda   Pieters-Gankema 1,0 00:04:13 PR
Andries   Broekhuizen 1,0 00:04:25 PR
Margje   Bouwman 1,0 00:04:40 PR
Cor   Slob 1,0 00:04:40 PR
Ellen   La Crois 1,0 00:04:48 PR
Marianne Waterman 1,0 00:05:42 PR
Marita   Klein 1,0 00:06:06 PR
Anita   Westra 1,0 00:07:00 PR
Janny   Klei 1,0 00:08:40 PR

 

Halve van Haren






Anita   Westra 6,4 00:48:31  
Marianne Waterman 12,3 01:24:04 PR
Adem   Karaaslan 21,1 01:36:16  
Roelof   Berends 21,1 01:37:51  
Marinda   Pieters-Gankema 21,1 01:44:17 PR/CR
Ab   Slagter 21,1 01:49:28  
Anita van Bergeijk 21,1 01:58:58 PR/CR